O Nas

m!logo-kolor-2

Możemy! i móc chcemy. Po pierwsze zawsze będziemy grupą Obywateli, jak takich Wy. #M jest drużyną ludzi, głównie młodych, która za priorytet przyjęła walkę o gasnącą wolnością osobistą i gospodarczą w kraju. Nie zgadzamy się z kierunkiem, w którym pędzi nasz kraj, nie zgadzamy się również z brakiem oporu ze strony innych ugrupowań.

Możemy! jest inicjatywą, która będzie dążyć do jak najpełniejszej realizacji idei wolności w życiu publicznym. Wierzymy w indywidualizm, swobodę umów, ludzkie działanie i dobrowolną współpracę. Gospodarka rynkowa w połączeniu z jak najszerszym pakietem wolności osobistej i społecznej jest dla nas docelowym portem.

Nie zgadzamy się z dominującą retoryką. Polacy są zdolni nieść swój los na własnych barkach, jeżeli tylko przestanie się ich zmuszać do płacenia ogromnych podatków i gnębić absurdalnymi regulacjami. Własną ciężką pracą można zbudować trwalszy, lepszy i bardziej sprawiedliwy dobrobyt niż programami socjalnymi. Wolność to także, a może i przede wszystkim, odpowiedzialność. Dążymy do tego, by tę ideę urzeczywistnić.

Nasz Team

'icon'

Karol Parkita

Koordynator Krajowy

'icon'

Jan Uchwat

Specjalista ds. Organizacyjnych

'icon'

Wojciech Waydel

Specjalista ds. IT

'icon'

Marek Granowicz

Koordynator ds. Prawnych

'icon'

Jacek Sierpiński

Specjalista ds. Programowych

'icon'

Łukasz Horodecki

Koordynator ds. Technicznych

'icon'

Michał Grabowski

Koordynator ds. Merytorycznych

'icon'

Sergiusz Wałaszkiewicz

Grafik ds. Web i DTP

'icon'

Natalia Zmorka

Specjalista ds. Social Media

'icon'

Mariusz Kochański

Redaktor, specjalista ds. SEO